Szkoła

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy dwujęzyczne.
Malucholada 2018 - ZDOBYLIŚMY I MIEJSCE!!!
Festyn Rodzinny
Imprezy szkolne.
Od zabaw w gronie uczniowskim do dużych przedsięwzięć.
Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Nasi absolwenci.
Nasi absolwenci – nasza duma.
Wycieczki klasowe.
Dni Języków Obcych w naszej szkole.
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

facebook

filmy

plan lekcji

edziennik

bip

16 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście, m.in. pan Ryszard Brejza – Prezydent Miasta Inowrocławia, pan Wojciech Piniewski - I Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia, p. Magdalena Kaiser - Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu, proboszcz parafii pw. Świętego Ducha ks. dr hab. Aleksander Sobczak, przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Stępień.

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI

Pasowania pierwszoklasistów na uczniów SP nr 8 dokonali Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza i Wiceprezydent Wojciech Piniewski.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wystąpili w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Podczas swoich występów musieli wykazać się zdobytą wiedzą i umiejętnościami tanecznymi. Świeżo pasowani pierwszoklasiści na pamiątkę otrzymali dyplomy oraz upominki.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

 

Tekst, zdjęcia: p. Joanna Grębocka

  O NAS:

zklasa

 

bez przemocy

 

wfzklasa

 

etwinning

 

certyfikat kzs

 

erasmus

Kalendarz

sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31