Nowy, dodatkowy adres naszej witryny.
Nasi absolwenci.
Nasi absolwenci – nasza duma.
Imprezy szkolne.
Od zabaw w gronie uczniowskim do dużych przedsięwzięć.
Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Dni Języków Obcych w naszej szkole.
Klasy mundurowe.
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

kalendarz szkolny

filmy

plan lekcji

edziennik

bip

16 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście, m.in. pan Ryszard Brejza – Prezydent Miasta Inowrocławia, pan Wojciech Piniewski - I Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia, p. Magdalena Kaiser - Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu, proboszcz parafii pw. Świętego Ducha ks. dr hab. Aleksander Sobczak, przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Stępień.

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI

Pasowania pierwszoklasistów na uczniów SP nr 8 dokonali Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza i Wiceprezydent Wojciech Piniewski.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wystąpili w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Podczas swoich występów musieli wykazać się zdobytą wiedzą i umiejętnościami tanecznymi. Świeżo pasowani pierwszoklasiści na pamiątkę otrzymali dyplomy oraz upominki.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Tekst, zdjęcia: p. Joanna Grębocka

O NAS: