Klasy dwujęzyczne.
Malucholada 2018 - ZDOBYLIŚMY I MIEJSCE!!!
Festyn Rodzinny
Imprezy szkolne.
Od zabaw w gronie uczniowskim do dużych przedsięwzięć.
Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Nasi absolwenci.
Nasi absolwenci – nasza duma.
Wycieczki klasowe.
Dni Języków Obcych w naszej szkole.
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

filmy

plan lekcji

edziennik

Szanowni Państwo,

informuję, że w dniu dzisiejszym tj. 9 kwietnia, szkoła nadal uczestniczy w ogólnopolskiej akcji protestacyjnej.

Przypominam uczniom klas III gimnazjum, że jutro tj. 10 kwietnia br. przychodzą do szkoły na godzinę 8.15. W dniu dzisiejszym nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, czy będziemy w stanie przeprowadzić zaplanowany egzamin.

Proszę sprawdzać na bieżąco informację, które będziemy do Państwa za pośrednictwem e-dziennika przekazywać.

Paweł Błaszak

O NAS: