Szkoła

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy dwujęzyczne.
Malucholada 2018 - ZDOBYLIŚMY I MIEJSCE!!!
Festyn Rodzinny
Imprezy szkolne.
Od zabaw w gronie uczniowskim do dużych przedsięwzięć.
Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Nasi absolwenci.
Nasi absolwenci – nasza duma.
Wycieczki klasowe.
Dni Języków Obcych w naszej szkole.
Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

facebook

filmy

plan lekcji

edziennik

bip

Szanowni Państwo,

informuję, że w dniu dzisiejszym tj. 9 kwietnia, szkoła nadal uczestniczy w ogólnopolskiej akcji protestacyjnej.

Przypominam uczniom klas III gimnazjum, że jutro tj. 10 kwietnia br. przychodzą do szkoły na godzinę 8.15. W dniu dzisiejszym nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, czy będziemy w stanie przeprowadzić zaplanowany egzamin.

Proszę sprawdzać na bieżąco informację, które będziemy do Państwa za pośrednictwem e-dziennika przekazywać.

Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Paweł Błaszak

Dyrektor szkoły

  O NAS:

zklasa

 

bez przemocy

 

wfzklasa

 

etwinning

 

certyfikat kzs

 

erasmus

Kalendarz

lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31