Nasza szkoła zajęła 3 miejsce na Malucholadzie! Ciężka praca się opłaca, gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA

W piątek w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 101.rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Przygotowały go panie Magdalena Radwańska,Katarzyna Pytel i Ewa Kołodziej.Nieco wcześniej uroczystości zostaly zainaugurowane przez dzieci z zerówki pod kierunkiem pani Aurelii Matczak.Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz miasta,kombatanci,osoby związane z wojskiem oraz innymi slużbami mundurowymi. Wręczono nagrody za konkursy oraz odznaczenia.Tradycyjnie odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Godzina 11.11 - uroczyste odśpiewanie hymnu przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły - ZOBACZ FILM

W przeddzień kolejnej rocznicy przyjęcia przez ks. Karola Wojtyłę święceń kapłańskich, nawiązując do niedawno obchodzonego kolejnego Dnia Papieskiego w naszej Ojczyźnie wspominaliśmy w naszej szkole Świętego Jana Pawła II.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

We wtorek,29 października,uczniowie klasy 7. i 8. pojechali do Warszawy pod opieką pań:Anity Kaczmarczyk, Ewy Kołodziej i Izabeli Mikołajczak.Główny punkt programu- musical "Metro" w teatrze Studio Buffo.To było coś!

ZDJĘCIA Z WYCIECZKI

W czwartek, 24 października, o godzine 17:00, odbędą się zebrania z rodzicami. Serdecznie zapraszamy!