• 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Życzymy powodzenia!!!

Test sprawności fizycznej MTSF do klasy IV sportowej, który był przełożony na dzień 26 marca 2020 roku, nie odbędzie się z powodu czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Na podstawie informacji MEN (https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach) od 12 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Szkole Podstawowej nr 8 zostają zawieszone.

Proszę o pozostawienie dzieci w domach.

W dniach 12 i 13 marca 2020 roku w szkole będą podejmowane działania opiekuńcze i uczniowie, którzy będą musieli przyjść do szkoły będą mieli zapewnioną opiekę.

Od 12 marca 2020 roku zawieszone zostaje wydawanie w szkole posiłków.

Od 16 marca 2020 roku uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Proszę na bieżąco śledzić informacje, które będą przekazywane za pośrednictwem e-dziennika.

P. Błaszak

dyrektor szkoły

Wykaz osób przyjętych do szkoły został przedstawiony przy wejściu w dniu 19 marca 2020 roku o godz. 13.00.

Na podany przez Państwa w zgłoszeniu/wniosku numer kontaktowy została wysłana informacja sms-owa. Sprawdzenia, czy dziecko znajduje się na liście przyjętych można dokonać telefonicznie pod numerem 52 3573870 podając PESEL kandydata.

Spotkania organizacyjne z wychowawcami, zarówno klas I jak i VII planowane są na przełomie maja i czerwca.

Prosimy Państwa o śledzenie strony www szkoły i fb szkoły, gdzie będziemy na bieżąco umieszczać niezbędne informacje.

Osoby, których dzieci nie zostały przyjęte, powinny zapisać je do szkół obwodowych.

Szkolna Komisja Rekrutacyjna

Przypominamy, że w najbliższy piątek, 6 marca o godz. 17:00 w sali 209 odbędzie się test kompetencji językowych dla kandydatów do klasy VII dwujęzycznej. Jeżeli jeszcze nie zgłosiłeś się do sekretariatu naszej szkoły, a chciałbyś spróbować swoich sił na teście, wciąż możesz to zrobić.
Przyjdź, spróbuj i zostań z nami!
Czekamy właśnie na Ciebie! :-)