Uczniowie mimo niepewnej pogody i późnej pory uczestniczyli w XXII Nocnym Marszu Szlakiem Powstania Wielkopolskiego na trasie Kościelec-Mimowola-Inowroclaw.

Czekaliśmy na Ciebie placu zabaw:-). Jesteś wspaniały!!!

Ostatni dzień nauki upłynął w świątecznej, pełnej radości, atmosferze. W tym dniu odbyły się wigilie klasowe, przedstawienia, spotkanie z Mikołajem. Uczniowie mieli też możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych - aktorskich, wokalnych i muzycznych w jasełkach. Również w świetlicy udzieliła się świąteczna atmosfera. Uczniowie wzięli udział w konkursie informatycznym pt. "Kodujemy święta", malowali choinki, tworzyli piękne dekoracje świąteczne i śpiewali kolędy.

ZOBACZ ZDJĘCIA -> KLIKNIJ

ZDJĘCIA Z MIKOŁAJEM -> KLIKNIJ

ZDJĘCIA Z PRZEDSTAWIENIA - KLASY 1-3 -> KLIKNIJ

W czwartek, 12 grudnia, podczas zebrań z rodzicami, klasy 3b, 2a i 2b przywitały swoich kochanych opiekunów wspaniałym przedstawieniem.

Zdjęcia i filmy z przedstawienia - kliknij