Aktualności

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

W ramach obchodów Dni Języków Obcych odbył się w Szkole Podstawowej konkurs wokalno-recytatorski, w którym udział wzięli uczniowie klas I-V inowrocławskich szkół podstawowych. W dniu tym przygotowano stanowiska tematyczne, związane z kulturą i tradycjami poszczególnych państw, których język jest nauczany w naszej szkole.

Dnia 16 marca w ramach projektu edukacyjnego z języka angielskiego dla klas drugich, w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy o Nowym Jorku. Zwyciężczynią została Karolina Kowalska z klasy 3c otrzymując tym samym voucher niespodziankę. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu.

Klasa VIIa, w programie który realizuje, oprócz dużej ilości godzin języka angielskiego, zajęć z biologii i chemii po angielsku ma również szereg możliwości uczestnictwa w ciekawych zajęciach, podczas których nasi uczniowie przez doświadczenia uczą się nowych, często niełatwych rzeczy. A jednocześnie świetnie się przy tym bawią! GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ

W lutym odbył się konkurs na najlepsze klasowe zdjęcie walentynkowe. Nagrodą za wygraną był tort czekoladowy dla całej klasy. Najwięcej głosów uzyskała klasa 2b zyskując 5140 głosów. Oto wyniki pozostałych klas:

Nasi uczniowie bardzooo kochają naszą szkołę! Och, bardzo! A uczniowie klasy VIIa kochają ja tak bardzo, że postanowili spędzić w niej noc! i tak w piątek 9 marca już od 18.00 zaczęła się zabawa! Były podchody, karaoke, gra w dwa ognie, tańce, no i oczywiście pizza! Bawili się świetnie aż do rana! Choć o 7.00 w sobotę wszyscy mieli nietęgie miny ze zmęczenia… Ale warto było! :)

Galeria zdjęć - KLKINIJ

  O NAS:

zklasa

 

bez przemocy

 

wfzklasa

 

etwinning

 

certyfikat kzs

 

erasmus

Kalendarz

marzec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31