Dnia 18 marca (czwartek) 2021 roku o godzinie 9.00 odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.
W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie począwszy od klasy drugiej, którzy deklarują swój udział i opłacą wpisowe – 10 zł.
Ze względu na niejasną sytuację epidemiczną w kraju zaprojektowano dwie wersje konkursu: papierową dla uczniów pracujących w szkole oraz online (niekoniecznie w tym samym terminie) dla uczniów z powiatów lub kategorii wiekowej, pracujących zdalnie.
Oprócz wpisowego 10zł uczniowie dostarczają zgodę na udział w konkursie i na przetwarzanie danych.
Pieniądze i zgody uczniowie klas 2 i 3 dostarczają do wychowawców, klas 4-8 do świetlicy (do 16.00).
Wydrukowane zgody można odebrać ze świetlicy szkolnej. Można je też wydrukować samodzielnie korzystając z podanego linku: https://www.kangur-mat.pl/dokumenty/rodo/zgoda_uczestnika_konkursu.pdf

Przygotowaniem posiłków w formie cateringu zajmuje się

RESTAURACJA MARIANNA w Inowrocławiu

Cena 1 obiadu to 7 zł

Cena 1 śniadania to 3,80 zł

Wpłaty za obiady/śniadania należy dokonać na konto szkoły

w tytule wpłaty wpisując: IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA ORAZ KLASĘ.

Liczba obiadów w miesiącu styczniu to 8 x 7,00 zł = 56,00 zł

Deklaracje na miesiąc styczeń przyjmowane będą od 18.01.- 19.01.2021 r. w świetlicy szkolnej w godzinach pracy świetlicy.

Do deklaracji prosimy załączyć dowód wpłaty.

POBIERZ DEKLARACJĘ - KLIKNIJ (.PDF)

W trzech scenkach policjanci starali się przedstawić to, z jakimi przypadkami mogą zetknąć się dzieci, gdy są same w domu, idą ulicą, czy są na placu zabaw. Wszystko to w trosce o ich bezpieczeństwo.

Obejrzyj: https://www.youtube.com/watch?v=o69Ket6OzgY&feature=emb_logo

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją ogłoszoną przez MEiN od dnia 18 stycznia 2021 wznawiamy nauczanie w klasach I-III w sposób stacjonarny. Pozostałe klasy w najbliższym czasie będą nadal uczestniczyć w kształceniu na odległość. Wszystkie zasady dotyczące nauki zdalnej pozostają bez zmian w odniesieniu do tych, jakie obowiązywały do dnia 22 grudnia 2020 roku. W wiadomości, w edzienniku znajdziecie Państwo wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych i wyciąg zasad, które obowiązywać będą w Szkole Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu.
Proszę o zapoznanie, ponieważ zmianie ulega organizacja przydziału sal dla poszczególnych oddziałów. Zmieniają się też wejścia dla poszczególnych klas, szczegóły znajdziecie Państwo w zasadach przygotowanych dla naszej szkoły. Proszę wszystkich Państwa o zachowanie zasad sanitarnych i o podporządkowanie się im. Apeluję o możliwe ograniczenie kontaktów w trakcie przyprowadzania i odbierania dzieci ze szkoły, jak również o możliwe do minimum ograniczenie pobytu dzieci w świetlicy. Do dnia 19 stycznia włącznie należy złożyć deklaracje odnośnie korzystania z obiadów, które powinny wystartować 20 stycznia. Do tego czasu należy również wnieść odpłatność na dotychczasowych zasadach na konto szkoły. Z poważaniem,
P. Błaszak