Wykaz osób przyjętych do szkoły został przedstawiony przy wejściu w dniu 19 marca 2020 roku o godz. 13.00.

Na podany przez Państwa w zgłoszeniu/wniosku numer kontaktowy została wysłana informacja sms-owa. Sprawdzenia, czy dziecko znajduje się na liście przyjętych można dokonać telefonicznie pod numerem 52 3573870 podając PESEL kandydata.

Spotkania organizacyjne z wychowawcami, zarówno klas I jak i VII planowane są na przełomie maja i czerwca.

Prosimy Państwa o śledzenie strony www szkoły i fb szkoły, gdzie będziemy na bieżąco umieszczać niezbędne informacje.

Osoby, których dzieci nie zostały przyjęte, powinny zapisać je do szkół obwodowych.

Szkolna Komisja Rekrutacyjna