Aktualności

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Przypominamy i informujemy, że obowiązki wychowawców klasy I w roku szkolnym 2020/2021 będą pełniły następujące osoby:

 

Klasa I A

mgr Lucyna Bujak

Klasa I B

mgr Dorota Mrozińska

Klasa I C

mgr Izabela Pędziwiatr

Klasa I D

mgr Alicja Kaczmarek

 

Ogłoszenie przydziału do oddziałów nastąpi w dniu 19.06.2020 w formie komunikatu na stronie www.sp8ino.edu.pl i na drzwiach wejściowych do szkoły. Przy sprawdzaniu list prosimy o zachowanie obowiązujących zasad i wytycznych epidemicznych.

Planujemy spotkanie z dyrektorem i wychowawcami. O dokładnym terminie poinformujemy 19.06.2020 wraz z ogłoszeniem przydziału do oddziałów.

Na spotkanie prosimy o zabranie informacji o gotowości szkolnej dziecka (nie dotyczy osób uczęszczających do oddziału „0” w SP8), a także podpisanego zdjęcia do legitymacji szkolnej. Wychowawcy przekażą ważne informacje o podręcznikach i materiałach ćwiczeniowych, niezbędnych zakupach itp..

Serdecznie Państwa zapraszamy!