Aktualności

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Szanowni Rodzice i Uczniowie!


               Zbliża się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Tym razem będzie ona inna, skromniejsza i zdecydowanie mniej radosna. Wszystkich nas obowiązują obostrzenia związane z pandemią. I właśnie w trosce o bezpieczeństwo zwracamy się do Was z prośbą, aby tym razem kwiaty, którymi zwykle uczniowie dziękowali nauczycielom za rok wspólnej pracy, nie były przekazywane.

Wszystkim Państwu dziękujemy za okazaną, w tym szczególnym okresie, pomoc, życzliwość
i zrozumienie. Życzymy mimo wszystko udanych wakacji. Z nadzieją na spotkanie we wrześniu.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy

Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu

 

Odbiór świadectw klasy VII a, VI a, V a-b, II a-d, I a-d -> POBIERZ

 

Odbiór świadectw klasy VIII a, III a-c, „0” -> POBIERZ