Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

W związku z zakończeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020 i brakiem możliwości osobistego spotkania podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego chciałbym bardzo serdecznie podziękować Społeczności Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu za wszystko, co Nas spotkało w tych ostatnich miesiącach.
Wszystkim nam nie było łatwo. Myślę jednak, że stanęliśmy na wysokości zadania i wspólnie ten niełatwy przecież okres, w szeroko pojętej pracy szkoły, przetrwaliśmy. Nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy, nauczyliśmy się też bardzo wiele o sobie nawzajem. Wiemy, ze możemy na siebie liczyć i mam nadzieję, że nie znajdzie się nikt, kto pomyśli albo powie, że pozostał sam, bez pomocy. Jeśli jednak ktoś tak się poczuł ,to w imieniu wszystkich, którzy nie dostrzegli Jego kłopotów, przepraszam.
Teraz przed Wszystkimi czas wakacyjnej „laby”. Z pewnością będą to niezapomniane kanikuły. Odpoczywajcie, gdziekolwiek będzie Wam dane łapać chwile relaksu. Róbcie to rozważnie i bez narażania siebie i innych.
Mam głęboką nadzieję i jednocześnie przekonanie, że kolejny rok będzie łatwiejszy/lepszy. Myślę, że bez względu na okoliczności damy wspólnie radę pokonać to nieznane, które los przyniesie.
Raz jeszcze serdecznie dziękuję za okazaną wyrozumiałość, gdy nie wszystko szło idealnie, zrozumienie ,gdy nie można było się gdzieś zalogować i słowa wsparcia, kiedy kolejny raz kamerka i mikrofon w laptopie „odmówiły” posłuszeństwa. Do zobaczenia 1 września.

Z poważaniem i życzeniami udanych wakacji Paweł Błaszak- dyrektor szkoły
                                                                                                                                                 Inowrocław, 2020.06.26