Artykuły

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją ogłoszoną przez MEiN od dnia 18 stycznia 2021 wznawiamy nauczanie w klasach I-III w sposób stacjonarny. Pozostałe klasy w najbliższym czasie będą nadal uczestniczyć w kształceniu na odległość. Wszystkie zasady dotyczące nauki zdalnej pozostają bez zmian w odniesieniu do tych, jakie obowiązywały do dnia 22 grudnia 2020 roku. W wiadomości, w edzienniku znajdziecie Państwo wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych i wyciąg zasad, które obowiązywać będą w Szkole Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu.
Proszę o zapoznanie, ponieważ zmianie ulega organizacja przydziału sal dla poszczególnych oddziałów. Zmieniają się też wejścia dla poszczególnych klas, szczegóły znajdziecie Państwo w zasadach przygotowanych dla naszej szkoły. Proszę wszystkich Państwa o zachowanie zasad sanitarnych i o podporządkowanie się im. Apeluję o możliwe ograniczenie kontaktów w trakcie przyprowadzania i odbierania dzieci ze szkoły, jak również o możliwe do minimum ograniczenie pobytu dzieci w świetlicy. Do dnia 19 stycznia włącznie należy złożyć deklaracje odnośnie korzystania z obiadów, które powinny wystartować 20 stycznia. Do tego czasu należy również wnieść odpłatność na dotychczasowych zasadach na konto szkoły. Z poważaniem,
Dyrektor Szkoły
P. Błaszak