Artykuły 2017/2018

Dnia 13 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu odbył się wernisaż prac laureatów Konkursu Fotograficznego „W CZERNI I BIELI” organizowanego przez klasę fotografii. W konkursie brali udział uczniowie klas trzecich gimnazjalnych z miasta i powiatu inowrocławskiego.

Prace zostały wysoko ocenione przez jury za poziom zaprezentowanych fotografii, wkład pracy uczestników i pomysłowość. Na liście nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się również nasi uczniowie: miejsce I zdobyła Zuzanna Sobierajska z kl. III f, miejsce III zdobyła Adrianna Szablewska z kl. III a, a wyróżnienia otrzymały Martyna Musialska z kl. III a i Weronika Cabańska z kl. III c, przygotowane przez p. Sławomira Pierańskiego. Gratulujemy!