Kolejny raz gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów gimnazjów miasta i powiatu inowrocławskiego na XII Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym z okazji XXI edycji Sejmiku Ekologicznego.

W konkursie wzięło udział 24 uczniów z siedmiu szkół: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum Integracyjnego i Gimnazjum Dwujęzycznego w Inowrocławiu oraz Gimnazjum w Sławęcinku, Janikowie i Dąbrowie Biskupiej.

Konkurs zorganizowały nauczycielki naszego gimnazjum, pani Grażyna Staniszewska, Anna Szymańska oraz Ewa Wierzchowska.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w czasie Sejmiku Ekologicznego, który odbędzie się 28 kwietnia 2017 roku o godzinie 10.00, na który serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników wraz z opiekunami.