Artykuły rok szkolny 2016/2017

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

27 stycznia odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Szkoły w Strzelectwie Sportowym. Głównym organizatorem był instruktor strzelectwa pan Mariusz Stefaniak, zarazem nauczyciel ZSP w Kościelcu. Nie było to nasze pierwsze spotkanie na strzelnicy, ponieważ od kilku lat współpracujemy z tą szkołą. Efekty tej współpracy są udane o czym świadczy fakt, że każdorazowo na korytarzach szkoły spotykamy naszych absolwentów.

 Mistrzostwa rozpoczęliśmy od strzałów próbnych, ale potem zaczęły się już prawdziwe zawody. Podczas zmagań odwiedził nas dyrektor naszego gimnazjum, pan Paweł Błaszak.

Mistrzynią szkoły została Martyna Lajblich z klasy Ii d, drugie miejsce zajął Dominik Czubaszewski z klasy III e, a trzecie Adam Wolf z klasy III b. Nagrody w postaci kart upominkowych i pucharu wręczali wice dyrektor naszego gimnazjum pan Jacek Deskiewicz i dyrektor ZSP w Kościelcu pan Bogdan Budner. Fundatorem nagród i wynajęcie autokaru na zawody była Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 3 za co serdecznie dziękujemy. Dodatkową atrakcją dla uczestników był udział w warsztatach kulinarnych. Mamy nadzieję, że ta impreza wpisze się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. Młodzieżą podczas zawodów opiekowali się panowie Adam Kmieć i Mariusz Gawarecki.