Artykuły rok szkolny 2016/2017

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.


W dniu 26 stycznia 2017 r. organizowany był w naszej szkole "Dzień uśmiechu i życzliwości". Uczniowie klasy II e przygotowali w ramach projektu edukacyjnego imprezę lansującą hasła tolerancji, życzliwości i szacunku.

Podczas tego święta odbył się konkurs na najsympatyczniejszego ucznia, uczennice oraz nauczyciela Gimnazjum nr 3.

Laureatami Orderu Uśmiechu są: Pani M. Radwańska, Barbara Błaszak kl. III e, Katarzyna Deskiewicz kl. II e, Jakub Patyk kl. III e, Hubert Siemiątkowski kl. II e. Akcja miała pokazać, że każdy z nas może sprawić drugiemu człowiekowi radość i spowodować uśmiech na jego twarzy drobnostką, miłym słowem lub gestem. 


                                                    Tekst: Agata Zinkiewicz
                                                    Zdjęcia: Katarzyna Deskiewicz