Rekrutacja 2019/2020 - kl. IV-VII SP

plakat 1402

POBIERZ ZGŁOSZENIE DO SZKOŁY /WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KL. 4-7 SP

Drogi Szóstoklasisto!

Już niedługo ukończysz szóstą klasę szkoły podstawowej. Po wakacjach rozpoczniesz nowy etap życia.

Zachęcamy Cię do spotkania z „Ósemką”. W „Ósemce” rozumiemy młodzież, od lat przygotowujemy ją do egzaminów i nauki w szkole średniej, mamy doświadczenie w organizowaniu pracy tak, aby każdy uczeń osiągnął sukces na miarę swoich możliwości.

Przyjdź do nas 14 lutego. Porozmawiamy o tym, czego oczekujesz, opowiesz o tym, co lubisz, czym się interesujesz. My przedstawimy Ci ciekawą ofertę na kolejne lata nauki. Będziesz mógł zadać pytania, spotkać się z obecnymi uczniami-to oni oprowadzą Cię po szkole, otworzą sale lekcyjne, pokażą duże, nowoczesne boisko i siłownię. Zobaczysz, jak będą wyglądać zajęcia, w których i Ty możesz uczestniczyć już od września. Doświadczenia chemiczne, eksperymenty fizyczne, nauka wybranych przedmiotów po angielsku- to dla Ciebie nowość . Może staną się Twoją pasją?

Drogi Trzecioklasisto!

Ciebie także zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze Szkołą Podstawową nr 8 już 14 lutego podczas spotkań informacyjnych. Będziesz mógł wtedy spytać o wszystko, co dotyczy nauki w „Ósemce”. Pod okiem starszych i młodszych koleżanek oraz kolegów obejrzysz szkołę. Zobaczysz, jak pracujemy, może spodobają Ci się nasze metody. Obejrzysz pokazy matematyczne, humanistyczne, informatyczne i przyrodnicze, może zapragniesz w przyszłości tworzyć takie dla młodszych od siebie? Pokażemy Ci, że możliwość spełnienia marzeń sprawia, iż życie jest tak fascynujące. Jeśli lubisz gry sportowe, proponujemy Ci podjęcie nauki w klasie sportowej, w której rozwiniesz skrzydła, grając w koszykówkę bądź piłkę ręczną. Po kilku latach takie właśnie klasy wracają do oferty szkoły.

Drodzy Uczniowie klas IV i V!

Was również zapraszamy 14 lutego we wtorek od godziny 17.00 do udziału w spotkaniach informacyjnych. Jeśli zbierze się Was odpowiednio liczna grupa, to wówczas z ogromną radością będziemy mogli powiedzieć, że dołączyliście do grona „ósemkowiczów”.

Pamiętajcie, żeby zaprosić Rodziców i Opiekunów i wybrać się na spotkanie z nimi .Z pewnością będą służyli Wam najlepszymi podpowiedziami i radami.

Nauczyciele „Ósemki” postarają się wprowadzić Was w świat edukacji, jakiego jeszcze nie znacie.

Dorastanie jest odkrywaniem samego siebie jeszcze nieznanego- chcemy, żebyście pozwolił nam odkryć to, co w Was najlepsze.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 8

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 8 zaprasza na "Sotkanie informacyjne"

dla rodziców i kandydatów do klas IV - VII szkoły podstawowej

Spotkanie odbędzie się 14 lutego br. w czwartek od godziny 17:00 (a dla zainteresowanych nauką w oddziale dwujęzycznym od godziny 16:15) w budynku szkoły przy ulicy Władysława Łokietka 3.

Przy odpowiedniej liczbie chętnych planujemy powstanie oddziałów:

- ogólnodostępne - IV, V, VI, VII

- dwujęzyczny VII,

- sportowy IV.

W programie spotkania m.in. szczegółowe informacje o oddziałach: sportowym (IV) i dwujęzycznym (VII), spotkania z planowanymi wychowawcami i dyrektorem, prezentacje, konkursy, zabawy oraz gry sportowe. Będzie również możliwość zwiedzania szkoły oraz porozmawniania z nauczycielami i uczniami.

Kolejne informacje związane z terminami, wzorami dokumentów pojawią się w tym miejscu w najbliższych dniach.

Terminy rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 8

im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu

zarządzenie nr 37/2019 Prezydenta Miasta Inowrocławia z dnia 30 stycznia 2019 r.

Klasy IV-VII

25-28.02.2019 r. Składanie wniosków o przyjęcie do klas IV-VII

Klasa IV sportowa

25-28.02.2019 r. Składanie wniosków o przyjęcie do klasy IV sportowej

Regulamin rekrutacji - KLIKNIJ

Kryteria rekrutacji uczniów
- KLIKNIJ

Klasa VII dwujęzyczna

25-28.02.2019 r. Składanie wniosków o przyjęcie do klas VII dwujęzycznej
 Regulamin rekrutacji - KLIKNIJ

POBIERZ ZGŁOSZENIE DO SZKOŁY /WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KL. 4-7 SP

Zapraszamy do śledzenia i odwiedzania naszej strony.

O NAS:

zklasa