W sierpniu do naszej szkoły dotarł sprzęt, który został zakupiony w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości.
Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Program skierowany jest do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.
W ramach Laboratoriów Przyszłości otrzymaliśmy wsparcie finansowe na zakup wyposażenia potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych, technicznych i programistycznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach, ale także w ramach innych dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

W piątek, 24 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Przed Wami nowe wyzwania. Ale to od września😉.Teraz cieszmy się wakacjami!

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego dostępna na naszym szkolnym facebooku.

godz. 8:00 - klasy VIII sala gimnastyczna
godz. 9:30 - klasy IV-VII boisko szkolne
godz. 10:00 - klasy III sala gimnastyczna
godz. 10:30 - klasy I-II boisko szkolne

Zapraszamy!

Przypominamy, że 23.06 (czwartek) nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne.
Świetlica będzie pełniła dyżur w tym dniu w godzinach 6.30-16.30.

Przypominamy, że 17.06 (piątek) nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Świetlica będzie pełniła dyżur w tym dniu w godzinach 6.30-16.30.