Zebrania z rodzicami odbędą się w czwartek, 25 marca 2021 r.
• godz.17.00 zebrania dla rodziców uczniów klas I-III odbywają się on-line;
• klasa I D zebranie – piątek 26.03. - godz.18.00;

• godz. 17.30 zebrania dla rodziców uczniów IV-VIII odbywają się on-line;

• klasy IV A i IV B zebranie - środa 31.03. - godz.17.30.

Inowrocław, 15 marca 2021 r.

Wykaz osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do oddziału dwujęzycznego zostanie przedstawiony  na drzwiach wejściowych do budynku placówki w dniu 16 marca 2021 roku o godz. 13.00. Sprawdzenia czy dziecko znajduje się na liście zakwalifikowanych do przyjęcia można dokonać telefonicznie pod numerem 52 3573870, podając PESEL kandydata.

W kolejnym kroku należy do 17.03.2021 do godz. 15.30 przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. OŚWIADCZENIE WOLI o rozpoczęciu nauki przez kandydata w Szkole Podstawowej nr 8 od 1.09.2021 (wzór oświadczenia dostępny na stronie www.sp8ino.edu.pl w zakładce „Rekrutacja” od wtorku). W przypadku braku możliwości odesłania drogą elektroniczną OŚWIADCZENIA można złożyć osobiście w szkole do środy w godz. 7.30-15.30.

Inowrocław, 16 marca 2021 r.

Wykaz osób przyjętych i nieprzyjętych do szkoły zostanie przedstawiony na drzwiach wejściowych do budynku placówki w dniu 17 marca 2021 roku o godz. 13.00. Na podany przez Państwa w zgłoszeniu/wniosku numer kontaktowy zostanie wysłana informacja SMS-owa. Sprawdzenia czy dziecko znajduje się na liście przyjętych można dokonać telefonicznie pod numerem 52 3573870 podając PESEL kandydatki/kandydata.

W dalszej kolejności należy śledzić wiadomości na stronie www.sp8ino.edu.pl gdzie pojawiać się będą kolejne informacje, w tym o spotkaniu organizacyjnym połączonym z podziałem na oddziały i z przedstawieniem wychowawców. Spotkanie planowane jest na początku czerwca 2021 roku. Forma spotkania ze względu na rozwój sytuacji epidemicznej jest trudna do określenia.

Osoby, których dzieci nie zostały przyjęte powinny zapisać je do szkół obwodowych. Rodzice dzieci umieszczonych na liście nieprzyjętych, którzy nadal są zainteresowani zapisaniem dziecka do Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu powinni złożyć odpowiednie dokumenty w sekretariacie szkoły do czwartku 18 marca br. w godz. 7.30-15.30. (wzór wniosku dostępny na stronie www.sp8ino.edu.pl w zakładce „Rekrutacja”). Osoby te będą mogły wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej w miarę wolnych miejsc w szkole.                                                             Szkolna Komisja Rekrutacyjna

Inowrocław, 12 marca 2021 r.

Wykaz osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły zostanie przedstawiony na drzwiach wejściowych do budynku placówki w dniu 15 marca 2021 roku o godz. 13.00. Na podany przez Państwa w zgłoszeniu/wniosku numer kontaktowy zostanie wysłany także SMS z powyższą informacją. Sprawdzenia, czy dziecko znajduje się na liście zakwalifikowanych do przyjęcia można również dokonać telefonicznie pod numerem 52 3573870, podając PESEL kandydata.

W kolejnym kroku należy do 16.03.2021, do godz. 15.30, przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. OŚWIADCZENIE WOLI o rozpoczęciu nauki przez kandydata w Szkole Podstawowej nr 8 od 01.09.2021 (wzór oświadczenia będzie dostępny na stronie www.sp8ino.edu.pl od poniedziałku, 15.03.21., w zakładce „Rekrutacja”).

W przypadku braku możliwości odesłania OŚWIADCZENIA drogą elektroniczną, można złożyć ten dokument osobiście w szkole do wtorku, 16.03.21., w godz. 7.30-15.30.

Rodzice dzieci umieszczonych na liście niezakwalifikowanych do przyjęcia, w szczególności te osoby, które znajdą informację: „„WARUNKOWO”-oczekuje na złożenie oświadczeń przez zakwalifikowanych”, jeśli nadal są zainteresowani zapisaniem dziecka do Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu, powinni złożyć odpowiednie dokumenty w sekretariacie szkoły. Wynika to z uzyskania w procesie rekrutacji liczby punktów na granicy progu uprawniającego do przyjęcia (wzór wniosku dostępny na stronie  www.sp8ino.edu.pl od poniedziałku, 15.03.21., w zakładce „Rekrutacja”) i posiadanych wolnych miejsc w szkole.