Artykuły

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Rodzice kandydatów przyjętych do klas I, podział na oddziały zostanie opublikowany dnia 15 czerwca br. o godz. 13.00 na szkolnej stronie www.sp8ino.edu.pl i przekazany przez wiadomość sms na numer podany przez Państwa w zgłoszeniu/wniosku. Istnieje także możliwość sprawdzenia oddziału do którego dziecko zostało przydzielone dzwoniąc do sekretariatu szkoły. Aby uzyskać informację należy podać numer PESEL kandydatki/kandydata.

W dniu 16 czerwca 2021 roku w godz. 9.00-15.00 Szkolna Komisja Rekrutacyjna będzie przyjmowała ewentualne uwagi. Preferowany kontakt telefoniczny pod numerem 52 3573870 dyżurować będą członkowie SzKR.

 

Spotkanie rodziców z dyrektorem i wychowawcami odbędzie się 17 czerwca br. według następującego porządku- UWAGA! różne godziny dla poszczególnych oddziałów:

  • I A godz. 16.00 miejsce korytarz PARTER (następnie sala 1)
  • I B godz. 16.00 miejsce korytarz I PIĘTRO (następnie sala 102)
  • I C godz. 17.00 miejsce korytarz PARTER (następnie sala 3)
  • I D godz. 17.00 miejsce korytarz I PIĘTRO (następnie sala 103).

Na spotkanie prosimy o przybycie wyłącznie jednego rodzica reprezentującego jedno dziecko, zabranie informacji o gotowości szkolnej dziecka, a także podpisanego zdjęcia do legitymacji szkolnej. Wychowawcy przekażą wówczas ważne informacje: o podręcznikach i materiałach ćwiczeniowych, niezbędnych zakupach itp..

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Szkolna Komisja Rekrutacyjna