W piątek, 14 października 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć i recytować.

Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzę. Uczniowie otrzymali też pamiątkowe magnesy w kształcie tarczy szkolnej, które wręczał dyrektor szkoły Paweł Błaszak.

Dzieci ślubowały być dobrym uczniem, dbać o honor swojej szkoły, uczyć się dobrze, służyć pomocą słabszym, słuchać nauczycieli, postawą swoją sprawiać radość wychowawcom i rodzicom, by wyrosnąć na dobrego człowieka. Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci.

GALERIA ZDJĘĆ Z PASOWANIA

ZDJĘCIA KLASOWE

Warto zaznaczyć, że zdjęcia i filmy zostały zrobione sprzętem zakupionym w ramach projektu "Laboratoria przyszłości" - aparatem cyfrowym i dronem. Relacje na żywo filmowane były tabletami z wykorzystaniem gimbala. #laboratoriaprzyszlosci #laboratoriaprzyszłości Laboratoria Przyszłości