Rekrutacja 2022/2023 kl. I SP

1 klasa 2223

Polecamy wirtualny spacer po naszej placówce. Kliknij, aby rozpocząć przechadzkę.

Dokumenty do pobrania:

1. ZGŁOSZENIE DO SZKOŁY/WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KL. 1 SP

2. ZAŁĄCZNIK DO WNIOSKU O PRZYJĘCIE DO KL. 1 SP - dotyczy wyłącznie osób spoza obwodu szkoły.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 8: B. Krzywoustego, Cegielna, S. Czarnieckiego, Dąbrówki, Długa od nr. 16, Marulewska od nr. 1 do nr. 33 numery nieparzyste, Mieszka I, Rogowa, Św. Ducha od nr. 86 numery parzyste, Wł. Hermana, Wł. Łokietka.

3. OŚWIADCZENIE WOLI RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH  W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM DO SZKOŁY -
- DLA ZAKWALIFIKOWANYCH

4.  OŚWIADCZENIE WOLI RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM DO SZKOŁY -
- DLA NIEZAKWALIFIKOWANYCH

5. TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO  NA ROK SZKOLNY 2022/2023.

Szanowni Państwo,

rozpoczyna się rekrutacja do szkoły na kolejny, 2022/2023, rok szkolny. Będzie ona, kolejny już raz, inna niż wszystkie nam znane, poprzednie. Ze względu na sytuację epidemiczną nie planujemy, na tę chwilę, żadnych spotkań w formie Drzwi Otwartych dla zainteresowanych. To oczywiście nie oznacza, że nie zapraszamy do kontaktu. Będziemy musieli jednak zmienić kanały komunikacji i o tym za chwilę.

Podobnie jak przez ostanie pięć lat będziemy prowadzili nabór do klas pierwszych szkoły podstawowej. Planujemy utworzenie 3 oddziałów, na taki poziom wskazują dane osób zamieszkałych w obwodzie szkoły. Nie oznacza to, ze osoby spoza obwodu nie mogą ubiegać się o przyjęcie do szkoły. Jak najbardziej MOGĄ.

Wszystkie osoby, zamieszkałe w obwodzie muszą dopełnić formalności w postaci złożenia ZGŁOSZENIA do szkoły. Natomiast dla osób spoza obwodu dokumentem jest WNIOSEK o przyjęcie do szkoły. Oba dokumenty są takie same i dostępne pod linkiem powyżej. Dokumenty te w terminie od 21 lutego do 25 lutego należy złożyć w sekretariacie szkoły, bądź zostawić w dyżurce w przygotowanej skrzynce podawczej. O przyjęciu ZGŁOSZENIA/WNIOSKU będziemy Państwa informować sms’em w kolejnych dniach roboczych po otrzymaniu dokumentu. Dlatego tak ważne jest prawidłowe podanie danych odnośnie numerów telefonów i adresu e-mail. W dalszej kolejności będziemy postępowali zgodnie z terminami określonymi przez Prezydenta Miasta Inowrocławia. Szczegółowe terminy znajdują się w Zarządzeniu nr 9/2022, które znajdziecie Państwo w dokumentach do pobrania i na drzwiach wejściowych do szkoły. 16 marca o godz. 13.00 zostanie podana do publicznej wiadomości lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły i osób niezakwalifikowanych. Do 17 marca osoby zakwalifikowane będą musiały potwierdzić wolę nauki w szkole, natomiast 18 marca o godz. 13.00 zostaną podane do publicznej wiadomości listy przyjętych i nie przyjętych do szkoły. Przed złożeniem dokumentów o przyjęcie do szkoły będziecie Państwo mogli śledzić przygotowaną przez nas ofertę.  Zapraszam do odwiedzenia facebooka szkolnego: https://www.facebook.com/szkolapodstawowanr8inowroclaw

i strony www.sp8ino.edu.pl. Wszystkie osoby zamieszkałe w obwodzie szkoły otrzymają indywidualną informację za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Dodatkowo dla osób, które jednak będą chciały zobaczyć i poznać naszą szkołę osobiście, przygotowaliśmy możliwość indywidualnego bądź w małej grupie jej obejrzenia. W tym celu zainteresowani muszą telefonicznie, dzwoniąc do sekretariatu pod numer 52 357 38 70, umówić konkretny termin wizyty spośród tych, które zaproponujemy. Należy też zabrać ze sobą załączony do listu od Nas identyfikator (można do niego dołączyć własne zdjęcie) dzięki któremu będzie można wziąć udział w zajęciach bądź odwiedzić wybrane miejsca w szkole. Akcja odbywać się będzie w dniach od 15 do 17 lutego.

W bieżącej rekrutacji nie będziemy prowadzili naboru do oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego.

Zachęcam Państwa do śledzenia bieżących informacji.

Paweł Błaszak