Rekrutacja 2022/2023 kl. 4 sportowa

rekrutacja 4s 2223

Polecamy wirtualny spacer po naszej placówce. Kliknij, aby rozpocząć przechadzkę.

Dokumenty do pobrania:

1. ZGŁOSZENIE DO SZKOŁY / WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KL. 4 SPORTOWEJ

2. OŚWIADCZENIE WOLI RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH  W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM DO SZKOŁY - do pobrania już wkrótce

3. TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO DO KLASY 4 SPORTOWEJ NA ROK SZKOLNY 2022/2023.

Szanowni Państwo,

W przyszłym roku szkolnym chcemy zaproponować uczennicom i uczniom obecnych klas III naukę w klasie IV sportowej o profilu zespołowe gry sportowe (wskazanie piłka siatkowa dla dziewcząt i koszykówka/piłka ręczna dla chłopców). Ofertę tę kierujemy zarówno do uczęszczających do klas III w Szkole Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu jak i w innych szkołach w mieście i najbliższej okolicy. Złożenie wniosku/zgłoszenia do tej klasy będzie skutkowało koniecznością udziału w teście sprawnościowym i przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania do oddziału sportowego. W oddziale prowadzone będą zajęcia ogólnorozwojowe (w zakresie podstaw akrobatyki) jak również na pływalni. Zajęcia z gier odbywać się będą na różnych obiektach w tym w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Wniosek/zgłoszenie należy złożyć w terminie od 21 do 25 lutego. Test sprawności fizycznej, którego opis znajdziecie Państwo już niedługo na stronie szkolnej, zostanie przeprowadzony dnia 9 marca o godz. 17.00 na terenie szkoły, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jego wyniki podamy 10 marca 2022 roku. Następnie 16 marca br. poinformujemy kandydatów, którzy zostali zakwalifikowani do przyjęcia, a którzy nie. Po zadeklarowaniu przez kandydatów woli podjęcia nauki w szkole w oddziale klasy IV sportowej (do 17 marca). 18 marca o godz. 13.00 przedstawiona zostanie lista przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.

Zachęcam Państwa do śledzenia bieżących informacji.

Paweł Błaszak