Artykuły rok szkolny 2018/2019

Szanowni Państwo,

informuję, że w dniu dzisiejszym tj. 9 kwietnia, szkoła nadal uczestniczy w ogólnopolskiej akcji protestacyjnej.

Przypominam uczniom klas III gimnazjum, że jutro tj. 10 kwietnia br. przychodzą do szkoły na godzinę 8.15. W dniu dzisiejszym nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, czy będziemy w stanie przeprowadzić zaplanowany egzamin.

Proszę sprawdzać na bieżąco informację, które będziemy do Państwa za pośrednictwem e-dziennika przekazywać.

Paweł Błaszak