Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych  zdjęć naszych absolwentów.

W piątek, 23 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia pożegnania wyróżnionych uczniów klas trzecich, podczas której wręczone zostały nagrody uczniom z najwyższą średnią, zaangażowanym w życie szkoły oraz laureatom konkursów.

Dnia 6 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu odbył się wernisaż prac laureatów VIII Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Malownicze Krajobrazy Powiatu Inowrocławskiego” pod patronatem Starosty Inowrocławskiego Tadeusza Majewskiego.

Dnia 14 czerwca 2017r. w naszym gimnazjum odbył się coroczny Konkurs Języka Niemieckiego. Uczniowie klas pierwszych mogli sprawdzić swoja wiedzę i stanąć do rywalizacji o miano najlepszego germanisty. W w/w konkursie I miejsce zdobyl Paweł Łopaciński (kl.IB), II miejsce - Mateusz  Nowak (kl.IB), III miejsce - Malwina Górecka (kl.ID). Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie,  a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

W czwartek, 8 czerwca 2017 roku, szkoła zmieniła swoje oblicze na bardziej sportowo-zdrowotne. Konkurencje zaproponowane wszystkim klasom to: ocenionej przez jury przygotowanie zdrowej kanapki z zaproponowanych produktów, mecz piłki siatkowej na czas w sali gimnastycznej.