Artykuły rok szkolny 2016/2017

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

28 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum nr 3 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu odbyła się XXI edycja Sejmiku Ekologicznego pod hasłem: „Aluminiowa puszka – odpad czy surowiec?”.

Spotkanie zorganizowane przez nauczycieli: Magdalenę Wiak i Mariusza Gawareckiego, dotyczyło zastosowań aluminiowych opakowań i korzyści płynących z ich recyklingu. Uroczystość uświetniły występy przedstawicieli naszego gimnazjum, Gimnazjum nr 1, Szkoły Podstawowej nr 11 i Szkoły Podstawowej nr 16. Dzieci ze szkół podstawowych otrzymały nagrody za przygotowane wcześniej prace artystyczne (plakaty, makiety), a gimnazjaliści zostali nagrodzeni za wykonane prezentacje multimedialne dotyczące tematu tegorocznego Sejmiku.

Tekst: p. M. Wiak, p. M. Gawarecki